Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності


2017/2018 навчальний рік

Наказ МОН України від 02.08.2017 № 1112 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році"

Інформація про ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад у Броварському районі


2016/2017 навчальний рік

Наказ МОН від 19.08.2016 № 1006 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році"

Наказ ДОН КОДА від 28.12.2016 №420 “Про проведення ІІІ (обласного) етапуВсеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметіву 2016/2017 навчальному році”

Наказ відділу освіти Броварської райдержадміністрації від 30.09.2016 № 1-03/340 "Про проведення І та II етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році"


Інформаційна довідка
про участь учнів Броварського району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів у 2016/2017 н.р.


ГРАФІК
проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

№ з/п Дата проведення Дисципліна Класи Результати
1. 29.10.2016 Зарубіжна література 7-11 Результати
2. 30.10.2016 Образотворче мистецтво 8-11 Результати
3. 05.11.2016 Біологія 8-11Результати
4. 06.11.2016 Українська мова і література 7-11 Результати
5. 12.11.2016 Трудове навчання 8-11 Результати
6. 13.11.2016 Екологія 10-11 Результати
7. 19.11.2016 Іноземні мови: англійська 8-11 Результати
8. німецька 8-11 Результати
9. іспанська 8-11 Результати
10. 20.11.2016 Інформатика 8-11Результати
11. 26.11.2016 Історія 8-11 Результати
12. 27.11.2016 Хімія 7-11Результати
13. 03.12.2016 Математика 6-11 Результати
14. 04.12.2016 Географія 8-11 Результати
15.10.12.2016Правознавство9-11Результати
16. 11.12.2016 Фізика 7-11 Результати
17. 17.12.2016 Інформаційні технології 8-11Результати
18. 24.12.2016 Економіка 9-11 Результати
19. 25.12.2016 Астрономія 10-11 Результати

2015/2016 навчальний рік

Наказ МОН України від 07.09.2015 № 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році»


/Files/images/baner/Академія.jpg


Інформація про олімпіади на сайті КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"


Наказ ДОН КОДА від 30.11.2015 №347 «Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів, членів Малої академії наук України,у 2015/2016 навчальному році»

Наказ ДОН Київської ОДА від 15.09.2015р. № 253 "Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2015/2016 навчальному році"


Наказ відділу освіти Броварської РДА від 22.09.2015р. № 01-03/345 "Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2015/2016 навчальному році"

ГРАФІК
проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2015/2016 навчальному році

Дата та місце проведення Дисципліна Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі Результати перевірки робітКласи, учні яких беруть участь у ІІІ етапі
01.11.2015
Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Біологія 8-11РЕЗУЛЬТАТИ8-11
07.11.2015
Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Фізика 7-11РЕЗУЛЬТАТИ8-11
08.11.2015
Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Українська мова і література 7-11
РЕЗУЛЬТАТИ8-11
14.11.2015
Великодимерський НВК
Іноземні мови (англійська, німецька, іспанська) 8-11
РЕЗУЛЬТАТИ (нім.)
РЕЗУЛЬТАТИ (англ.)
9-11
15.11.2015
Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Історія 8-11 РЕЗУЛЬТАТИ 8-11
21.11.2015
Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Математика 6-11
РЕЗУЛЬТАТИ
7-11
23.11.2015 Екологія 10-11РЕЗУЛЬТАТИ10-11
28.11.2015
Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Хімія 7-11РЕЗУЛЬТАТИ8-11
29.11.2015
Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Астрономія 10-11 РЕЗУЛЬТАТИ10-11
05.12.2015
Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Географія 8-11 РЕЗУЛЬТАТИ 8-11
06.12.2015
Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Інформатика 8-11РЕЗУЛЬТАТИ 8-11
12.12.2015
Трудове навчання 8-11 РЕЗУЛЬТАТИ (обслуговуюча праця)(технічна праця)9, 11
13.12.2015 Економіка 9-11 РЕЗУЛЬТАТИ9-11
19.12.2015 Інформаційні технології 8-11 РЕЗУЛЬТАТИ9-11
26.12.2015 Правознавство 9-11 РЕЗУЛЬТАТИ9-11


2014-2015 навчальний рік

Наказ ДОН КОДА від 27.11.2014 №337 "Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у 2014/2015 н.р."


/Files/images/kartinki/images (2).jpg Вітаємо призерів ІІІ (обласного ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіаду 2014-2015 навчальному році та вчителів, які їх підготували!

З англійської мови:

І місце - Товстенко Тетяна, учениця 10 класу Великодимерського СЗО НВК

Учитель: Дудар Аліна Віталіївна

ІІІ місце - Бугера Артем, учень 9 класу Великодимерського СЗО НВК

Учитель: Вербська Любов Федорівна.


З інформаційних технологій:

І місце - Коровай Карина, учениця 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Учитель: Коровай Ірина Віталіївна


З фізики:

ІІІ місце - Король Іван, учень 11 класу Великодимерського СЗО НВК.

Учитель: Кулинич Надія Федорівна

З географії:

ІІ МІСЦЕ - ВОЙЦЕХОВСЬКИЙ ЄВГЕНІЙ, УЧЕНЬ 11 КЛАСУ ЗАЗИМСЬКОГО НВК.

УЧИТЕЛЬ: КНИШ ІРИНА ІВАНІВНА

ІІІ МІСЦЕ - КУЛІБАБА ЯНА, УЧЕНИЦЯ 11 КЛАСУ КАЛИТЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ.

УЧИТЕЛЬ: КАРПЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА

З астрономії:

ІІІ МІСЦЕ - ОПРИШКО ЯНА, УЧЕНИЦЯ 10 КЛАСУ КАЛИНІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ.

УЧИТЕЛЬ: ДАВИДЕНКО ВАЛЕНИТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

З біології:

ІІІ МІСЦЕ - ЛИСЕНКО ЕДУАРД, УЧЕНЬ 9 КЛАСУ ТАРАСІВСЬКОГО НВК.

УЧИТЕЛЬ: СТОВБУХА ЛЮДМИЛА МИХАЙЛІВНА

З математики:

ІІ місце -Кондратенко Олег, учень 8 класу Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу (І місце не визначалося).

Учитель:Светюха Олена Миколаївна

ІІІ місце - Король Іван, учень 11 класу Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу.

Учитель: Віткалова Надія Яківна (І-ІІ місця не визначалися).

З екології:

ІІІ місце - Кемська Влада, учениця 11 класу Тарасівського навчально-виховного комплексу.

Учитель:Стовбуха Людмила Михайлівна


З історії:

ІІІ МІСЦЕ - НЕСІН ОЛЕКСІЙ, УЧЕНЬ 8 КЛАСУ КАЛИНІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Учитель: Бобко Тетяна Миколаївна

ІІІ місце - Касян Марія, учениця 9 класу Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Учитель: Попадюк Антоніна Григорівна


З ХІМІЇ:

ІІІ МІСЦЕ - ОЛЕКСЕНКО МАКСИМ, УЧЕНЬ 9 КЛАСУ КНЯЖИЦЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

ІІІ місце - Терещенко Анастасія, учениця 11 класу Княжицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Учитель: Москаленко Наталія Олександрівна

ІІІ місце -Топіха Альона, учениця 8 класу Плосківського НВО

Учитель: Ряба Валентина Петрівна


З економіки:

ІІІ місце - Кот Владислав, учень 11 класу Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Учитель: Ковалець Людмила Михайлівна


ГРАФІК
проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2014/2015 навчальному році

Дата проведення Дисципліна Класи, учні яких беруть участь у ІІ етапі Результати
1. 01.11.2014 Біологія 8-11 Результати
2. 02.11.2014 Фізика 7-11 Результати
3. 08.11.2014 Українська мова і література 7-11 Результати
4. 09.11.2014 Іноземні мови (англійська, німецька) 8-11 Результати
5. 15.11.2014 Історія 8-11 Результати
6. 16.11.2014 Математика 6-11 Результати
7. 22.11.2014 Екологія 10-11 Результати
8. 23.11.2014 Хімія 7-11 Результати
9. 29.11.2014 Астрономія 10-11 Результати
10. 30.11.2014 Географія 8-11 Результати
11. 06.12.2014 Інформатика 8-11 Результати
Кiлькiсть переглядiв: 1505