Великодимерське НВО: семінар практикум для вчителів музичного мистецтва

22 листопада у Великодимерському навчально-виховному об’єднанні відбувся семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва на тему: «Інтеграція предметів художньо-естетичного циклу як засіб розвитку творчого потенціалу учнів».

Ткаченко В.М., методист РМК познайомила присутніх з темою та метою семінару. У роботі семінару взяли участь Царик Н.М., директор закладу освіти та Олексієнко О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи .

Інтегрований урок музичного мистецтва та інформатики в 6 класі «Подорож до музичного театру. Опера» провели Л.О.Гапонько, вчитель музичного мистецтва Великодимерського НВО та Л.С.Крук, учитель інформатики. На інтегрований урок хореографії та природознавства "Свято зустрічі зими" в 2 класі запросили Т.М.Семиног, учитель початкових класів Великодимерського НВО та учитель хореографії закладу освіти Л.А.Шелест.
/Files/images/novini/dimerka/IMG-a36c7b38af364a2f1f92ce84e407273d-V.jpg/Files/images/novini/dimerka/IMG-b48f00f3da209143bcb3c22f9080445f-V.jpg
За круглим столом за темою семінару учасники зібрання обговорювали питання, доводили , що інтегрування навчальних предметів – важлива вимога сьогодення, ділилися досвідом роботи та враженнями . Пащук С.В, учитель музичного мистецтва Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник районного методичного об'єднання вчителів музичного мистецтва
презентувала досвід роботи на тему "Проектна діяльність на уроках музичного мистецтва з метою формування ключових компетенцій". Негода О.М., учитель Погребської ЗОШ І-ІІІ ступенів познайомила вчителів з інформацією, яку отримала на курсах підвищення кваліфікації.

По закінченні семінару були прийняті відповідні рекомендації.

Кiлькiсть переглядiв: 64