Рожнівський НВК: районний методичний фестиваль для вчителів початкових класів

08 листопада 2017 р в Рожнівському НВК«ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ.» відбувся методичний фестиваль «Формування навичок здорового способу життя молодших школярів шляхом упровадження здоров’язберігаючих технологій»

У семінарі взяли участь Ткаченко В.М., методист РМК, учителі початкових класів району, які впроваджують і використовують у своїй роботі медико-педагогічну технологію «Гармонія здоров я та інтелекту «ПіснеЗнайко» молоді спеціалісти, адміністрація закладу.

Семінар розпочався музичним привітанням від учнів Рожнівського НВК та знайомством з навчальним закладом.

Учасники методичного фестивалю познайомились, взявши участь тренінгу, який провела Ткаченко В.М.

Гості відвідали відкриті уроки природознавства та української мови з використанням медико-педагогічної технології «Гармонія інтелекту та здоров’я «ПіснеЗнайко». Руденко С.В. та Ворона Н.Г. демонстрували інтерактивні технології, які використовують в навчально-виховному процесі.

За круглим столу відбулося обговорення та обмін досвідом з даної теми. Досвід роботи з формування здоров'язберігаючої компетентності школярів молодшого шкільного віку шляхом впровадження медико-педагогічної технології «Пісне Знайко» презентувала вчитель початкових класів Руднянської ЗОШ І-ІІІ ст.Заріцька О.Г.

Про особливості та переваги гармонійної освіти з «ПіснеЗнайкою» доводила керівник творчої групи, вчитель початкових класів Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравченко Л.Б. Вчителі мали можливість переглянути відео уроки, відео перерви з використанням даної технології.

Ткаченко В.М. ознайомила присутніх з проектом Державного стандарту початкової загальної освіти , концепцією, змістом і методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом».

Учасниками заходу були прийняті методичні рекомендації.

Очікувані результати учасників підтвердилися. Вчителі збагатилися новими знаннями та позитивними емоціями; отримали подарунки, зроблені руками дітей, на згадку про навчальний заклад.

/Files/images/novini/rmk/DSC02328.JPG/Files/images/novini/rojni/DSC02331.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 49