Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: районний семінар учителів зарубіжної літератури

25 жовтня у Требухівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів зарубіжної літератури «Роль позакласної роботи із зарубіжної літератури у формуванні обдарованої особистості».

Учасники семінару відвідали уроки: Шевченко Оксани Василівни у 11-Б класі «Дослідження «психології свободи» у новелі Т. Манна «Маріо та чарівник»», Каленченко Світлани Василівни у 7-Б класі «Історія і художній вимисел у романі Вальтера Скотта у романі «Айвенго»», Дяченко Тетяни Вікторівни у 6-Б класі «Моральні проблеми у байках «Вовк та ягня», «Бабка й муравель», «Квартет».

Для гостей школи Овдієнко Раїса Миколаївна та школярі, члени гуртка «Юні музеєзнавці» , підготували змістовну екскурсію у шкільному музеї «Моя земля – земля моїх батьків».

А на завершення семінару, вчителі зарубіжної літератури стали активними учасниками арт-форуму «Мистецтво –усім!», під час якого було продемонстровано використання творів зарубіжної літератури у різних формах позакласної роботи. Також присутні переглянули фрагменти вистав «Синій птах» М. Метерлінка та «Пігмаліон» Б. Шоу від шкільної театральної студії, яка працює під керівництвом Шевченко Оксани Василівни.

/Files/images/novini/trebuhv/IMG_3626.jpg/Files/images/novini/trebuhv/IMG_3630.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 45