Практичні заняття з надання долікарської допомоги

У Броварському районі на базі Зазимського НВК 23 травня 2017 року відбувся семінар-практикум для викладачів предмета «Захист Вітчизни» - «Надання долікарської допомоги та евакуація постраждалих в районі бойових дій». Зустрічав учасників семінару – керівник районного методичного обєднання викладачів предмета «Захист Вітчизни» Книш Станіслав Степанович, а презентувала навчальний заклад директор навчально-виховного комплексу – Нохріна Любов Іванівна. З темою та метою зібрання ознайомила методист районного методичного кабінету - Крокос Л.Г.

Протягом чотирьох годин Березан Сергій Геннадійович, лікар -реабілітолог, інструктор з тактичної медицини 44 навчального центру Української військово-медичної академії, проводив практичне заняття - «Надання долікарської допомоги та евакуація постраждалих в районі бойових дій». Викладачі навчальних закладів прослухали теоретичний курс з тактичної медицини та тренувались у наданні першої, долікарської допомоги та евакуації постраждалих в районі бойових дій .


Галерея "Зазимський НВК:семінар-тренінг"

Чайка Л.Г., начальник відділу освіти Броварської РДА, Хитра І.В., завідуюча районним методичним кабінетом, вдячні організаторам та учасникам заходу за проведену надзвичайно корисну роботу з військово-патріотичного виховання і здобуття таких важливих практичних навичок, необхідних не тільки у воєнних умовах, а і у повсякденному житті кожного громадянина.

Кiлькiсть переглядiв: 36