Літківська ЗОШ І – ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха: тренінг у рамках реалізації міжнародного проекту

Тренінг «Ораторське мистецтво» з Ольгою Куник у рамках реалізації міжнародного Швейцарського проекту для школи відбувся у стінах Літківської ЗОШ І – ІІІ ст. ім. М.П. Стельмаха

Ораторське мистецтво є досить стресовим мистецтвом. Багатьох кидає в холодний піт, коли вони уявляють як посеред публічного виступу забувають про що говорити дальше. Причин для цього може бути багато .

Але провівши два тренінги для учнів нашої школи, Ольга Куник, довела нашим вихованцям, що саме вміння спілкуватися у різних колах - є перспективою для кожного у майбутньому стати високо кваліфікаційними фахівцями, реалізувати себе у суспільстві.

Ми дуже вдячні пані Ользі за її професіоналізм, її співпрацю. Також висловлюємо слова вдячності Ірині Барабановій. Завдячуючи їй і відбувся такий повчальний і творчий тренінг для учнів, вчителів нашої школи.

/Files/images/novini/ltki/1/IMG_20170523_114849_HDR.jpg/Files/images/novini/ltki/1/IMG_20170523_124233_HDR.jpg/Files/images/novini/ltki/1/IMG_20170523_135316_HDR.jpg/Files/images/novini/ltki/1/Копия_IMG_.jpg

Цитата Ольги Куник на її сторінці у фейсбуці

«Сьогодні був чудовий день! Так багато емоцій! Діти-наше все! Вони такі щирі! Такі вдячні! І такі розумні! Дякую Irina Barabanova за запрошення і за таку гарну справу! Давайте дарувати добро і воно обов'язково нам повернеться!"

Кiлькiсть переглядiв: 33