Під час навчально-виховного процесу з предмета «Захист Вітчизни» та роботи із військово-патріотичного виховання учнів рекомендовано враховувати положення:

Програми варіативної складової

Калитянська ЗОШ І-ІІІ ступенів: семінар-практикум для вчителів фізичної культури та предмету Захист Вітчизни

24 лютого 2015 року в Калитянській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури та предмету Захист Вітчизни на тему «Фізичне виховання у системі навчально-виховної роботи та сучасні підходи до викладання предмету «Захист Вітчизни » у ЗНЗ».

Школа радо зустріла гостей:

Лутак Н.Г. – завідуючу обласного НМЦ ЦЗ ;

Крокос Л.Г. – методиста РМК;

Ткаченко В.М. – методиста РМК;

Ревенчука В.С. – голову спорткомітету відділу освіти та вчителів фізичної культури і Захисту Вітчизни шкіл Броварського району.

Гості відвідали:

- урок з предмета «Захист Вітчизни» у 11 класі (дівчата) з використанням ІКТ, який провела спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель» Тищенко М.Д.

Тема: «Перша домедична допомога у надзвичайних ситуаціях. Перша допомога при гострих порушеннях дихання та під час зупинки серця»;

- урок фізичної культури в 6-Б класі. Тема: «Удосконалення техніки виконання основних прийомів гри у баскетбол».

Вчитель:Афонін В.М. спеціаліст вищої категорії, «Старший вчитель»;

виховний захід з олімпійської освіти «Олімпійці серед нас!» (Кожному учаснику семінару на святі учні вручили невеличкі сувеніри з українською символікою).

Вчитель: Яковлєва Л.М. спеціаліст вищої категорії, «Вчитель-методист».

Гості побували у краєзнавчому музеї школи, де керівник музею Догаєва Г.А. ознайомила з новою експозицією, пов’язаною з АТО та історичним минулим нашого народу.

Кiлькiсть переглядiв: 189