Нормативно-правова база

Наказ МОН України від 16.06.2015 № 641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах»

Лист МОНУ № 1/9-614 від 27.11.2014 "Про методичні рекомендації з патріотичного виховання"

Лист МОН України від 25.09.2015 № 1/9-459 «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України»

Лист МОН України №1/9-455 від 25.09.2015 «Щодо заходів з відзначення Дня захисника України»

Лист МОНУкраїни №1/9-448 від 22.09.2015 «Щодо заходів з відзначення 25-ї річниці Революції на граніті»

Лист МОН України від 23.04.2015 № 1/9-211 «Про відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі»

Закон України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"


Методичні матеріали для вкористання у проведенні інформаційно-розяснювальної роботи з національно-патріотичного виховання (сайт КОІПОПК)
Заходи 2016/2017 навчальний рік

День Соборності України

У Рожнівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» до вшанування річниці об`єднання українських земель було проведено ряд заходів.

20 січня учитель історії Батрак М.В. провів із учнями 8-9 класів круглий стіл «День Соборності України».

23 січня педагог-організатор Мехед О.П. підготувала і провела загальношкільну лінійку, присвячену пам’ятній даті, по завершенню присутні об`єдналися у символічний живий ланцюг, що об’єднує усі куточки України.

Класні керівники провели години спілкування «В єдності сила народу».

Бібліотекар Мехед О.П. оформила тематичну виставку, провела з учнями бесіди та літературні читання, присвячені Дню Соборності України.


Гоголівська ЗОШ І-ІІ ступенів: зустріч учнів з волонтером

2016-12-26

Гоголівську ЗОШ І-ІІ ступенів відвідала волонтер Лідія Аджапашвілі. Вона розповіла дітям про останні події, які відбуваються на сході нашої країни. Учні переказали свої вітання та побажання воїнам. Протягом тижня учні писали листи для воїнів АТО та приносили з дому різні законсервовані продукти, а також печиво, цукерки, чай. Все це Лідія Миколаївна повезе нашим захисникам. Висловлюємо подяку всім, хто підтримує воїнів, які перебувають в зоні антитерористичної операції.


Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів: благодійні акції до Дня Святого Миколая «Добро починається з тебе» та акція напиши «Листівку солдату»

2016-12-12

З 12 грудня по 16 грудня в Калинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили благодійні акції до Дня Святого Миколая «Добро починається з тебе» та акція напиши «Листівку солдату». Всі учні школи долучились до акцій. Подарували м’які іграшки, зошити, альбоми, ручки, олівці, фломастери, фарби, пластилін, в дитячі будинки та дітям, які знаходяться в зоні АТО.

Також написали листи солдатам, які заходяться в зоні АТО. Побажали міцного здоров'я, щастя, щоб всі найзаповітніші мрії збувались, а саме, щоб панував мир на нашій Землі, щоб всі були живі та здорові, щоб скоріш закінчилась війна на Сході.


Районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни у Красилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

2016-12-14

14 грудня 2016 рокуна базі Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено семінар-практикум вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни району з теми «Формування ключових компетентностей з системного підходу організації та змісту навчально-виховної роботи щодо якісного викладання фізкультури, предмета «Захист Вітчизни» і роботи з військово-патріотичного виховання»

Досвідом роботи з даної теми поділилися вчителі фізичного виховання Петренко О.А. презентація уроку в 5-Б класі з теми «Баскетбол», Самсоненко О.І. презентація уроку в 3-А класі в ігровій формі «Рухливі ігри», а також учителі предмету «Захист Вітчизни» Прудка Л.О. презентація уроку в 11 класі «Домедична допомога в умовах бойових дій. Індивідуальні засоби медичного захисту» (підгрупа дівчат) та Лобко О.І. презентація уроку «Ручні гранатита поводження з ними» (юнаки). Уроки проведені з використання комп’ютерних та інтерактивних технологій, вдало підібраний дидактичний та наочний матеріали.

Під час круглого столу було обговорено ряд важливих питань:

· Про проведення фіналу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», а також питання щодо здорового способу життя та фізкультурно-спортивної роботи з дітьми та учнівською молоддю у навчальних закладах» виступила методист РМК,Ткаченко В.М. та учитель фізкультури Русанівського НВК, Соловей С.І..

· Про підготовку молоді до служби у Збройних Силах України, інших військових формуваннях, виконання військового обов’язку в запасі. Профорієнтаційна робота та правила прийому до військових вищих навчальних закладів. виступила методист РМК, Крокос Л.Г. та керівник РМО вчителів «ЗВ» Книш С.С..

На позакласних заходах «Андріївські вечорниці» учні 3-х класів показали обрядові традиції українських вечорниць з піснями та ворожінням, а юнаки 10-11-х класів у змаганнях «Нумо, хлопці!» продемонстрували витримку, силу волі та жагу до перемоги під час конкурсів з військово-патріотичної тематики. В конкурсі перемогла команда 11-го класу.

Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, надихаючи вчителів на нові звершення та здобутки в роботі.


Рожнівський НВК: відзначення Дня Збройних Сил України

2016-12-06

Рожнівський НВК: Відзначення Дня Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних Сил України 6 грудня в Рожнівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» були проведені спортивні змагання присвячені Дню Збройних Сил України, під час яких учні 5-9 класів змагалися у спритності та витривалосі між собою, при подоланні мотузяної перешкоди найартистичніше виступив учень 9 класу Вовк Артем. Були визначені й переможці між командами. Всі учні були активними учасниками змагань і будуть гідними захищати рідну Україну.

Також були проведені у 1-9 класах години спілкування «Військовий - звучить гордо!», оновлені стенди «Єдина країна – Україна» та «Роде наш красний», на яких експозиції присвячені України та героям АТО. Бібліотекар підготувала виставку літератури присвячену Збройним силам України.


Відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій у навчальних закладах Броварського району

2016-11-28
Княжицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

У період з 21.11.16 по 25.11.16 у Богданівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.

22.11.2016 проведені години спілкування для учнів 1-4кл. - «Завжди пам’ятатимемо», 5-6 кл. - «Запали свічку пам’яті», 23.11.2016 проведені години спілкування для учнів 7-9 кл. - «Голгофа голодної смерті». На яких класні керівники розповідали про «закон п’яти колосків». Від озвучених та проілюстрованих фактів у багатьох школярів з’являлися сльози.

У вестибюлі школи оформлено куточок пам’яті «Жнива скорботи» де були представлені малюнки учнівських творчих робіт: «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає».

У п’ятницю вчителем історії Павловою Л.М. для учнів 5-11 класів було проведено відкриту виховну годину: “Сторінки історії Голодомору”. Ця виховна година запам’ятається усім завдяки тим емоціям суму, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному слові і русі однолітків, вчителів. Учням було представлено для перегляду відеосюжет із спогадів очевидців, у яких йшлося про те, як відбувалася колективізація, вивезення зерна і їжі за кордон.


Тарасівський НВК: захисники України на Козацьких змаганнях

2016-10-13

Захисники України на Козацьких змаганнях

Вшановуючи наших предків - славне українське козацтво, а також сучасних захисників України, на чиїх плечах тримається наша державність і незалежність, тих, хто ціною власного життя оберігає наше мирне сьогодення, у Тарасівському НВК відбулися Козацькі змагання між куренями 8-11 класів. Судівство змагань здійснювала Козацька рада – бійці зони АТО: Таран А.А., Гудочкіна А.І., Пашнюк М.М., Рудюк М.М. та вчитель предмету «Захист Вітчизни» Накорчемний В.Г. У програму змагань увійшли: представлення куренів, вікторина знавців козацтва, конкурс «Силачі» (перетягування канату), конкурси «Вдаримо гопака», «Вареники-хваленики», «Влучний стрілець» та представлення козацької страви. Між конкурсами були: гра на сопілці (Фурсік П., 7кл.), пісні від 6 та 11 класів, сценка від учнів 7 класу, запальний танок від дівчат 6 класу, маленькі подарунки та квіти для захисників. Козацька рада визначила переможців – І місце розділили курені 10 та 11 класів, ІІ місце – 9 та 8 класи. А головним є те, що бійці щиро посміхалися, відчуваючи тепло та вдячність від дітей, рідної школи. Завершилася зустріч з захисниками у шкільному музеї.


Княжицька ЗОШ І - ІІІст.: фестиваль патріотичної пісні « Червона калина»

2016-10-12

12 жовтня 2016 року відбувся фестиваль патріотичної пісні « Червона калина», метою якого було формування в учнів ціннісного ставлення до історичних , культурних, духовних надбань рідного краю, виховання в учнів громадянських якостей , патріотизму. Ця подія присвячена Дню захисника України та Дню Українського козацтва. У заході взяли участь учні середньої та старшої школи,вихованці військово-патріотичного гуртка « Джура» (керівник Попадюк А.С.) вихованці гуртка «Дівочий хоровий спів» (керівник Демиденко О.Д. ) У їх виконанні прозвучало багато пісень про Україну , про те, як ми прагнемо миру. На свято був запрошений учасник АТО Маляренко Станіслав Григорович який виступив перед учнями, вчителями та привітав їх з наступаючим святом.

Класні керівники 1-11 класів до Дня захисника України та Дня Українського козацтва провели години класного керівника. Серед 1-9 класів був проведений конкурс малюнків « Козацька держава – наша гордість і слава».


ГОГОЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ: СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ТА КОЗАЦЬКЕ СВЯТО

2016-10-05

Згідно з планом роботи районного методичного кабінету відділу освіти Броварської РДА, річним планом роботи школи 5 жовтня 2016 року в Гоголівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум «Формування національно-патріотичних цінностей на уроках освітньої галузі «Мистецтво» шляхом використання інтерактивних та інноваційних методів навчання».

У рамках семінару, активно використовуючи інтерактивні та інноваційні методи навчання, учителіпровели відкриті уроки «Сучасні вокальні жанри: естрадна пісня. В. Івасюк «Червона рута» (вчитель Дяченко О.А.), «Пам’ятки мистецтва Північного Причорномор’я» (вчитель Соломка В.Л.), «Декоративно-ужиткове мистецтво» (вчитель Сизоненко В.Б.).

У фойє школи методистам РМК Ткаченко В.М. та Крокос Л.Г., а також учителям шкіл району було представлено виставку творчості вчителів і учнів школи та віртуальну екскурсію по селу Гоголеву (провела Голова Гурту музейної справи, учениця 9-А класу Пригара Антоніна).

Та все ж головним дійством цього дня став І етап традиційного у цій школі національно-патріотичного фестивалю «Козацькому роду нема переводу!» – Конкурс козаків-кашоварів, який для учнів, батьків та вчителів уже 10 років є найулюбленішим.

Свято було організовано та проведено Кошовим отаманом Гоголівської Січі Гонтарук Ілоною, Козацькою Радою та заступником директора з виховної роботи Єлисеєвою Н.П. Членами журі були сільський голова Примак П.В., директор школи Оксанич Г.Й., учасник АТО Логвиненко Євген, депутат сільської ради Бреус Наталія, вчитель музики Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенівКеуш С.М.

Кiлькiсть переглядiв: 255