Указ Президента України № 641/2015 «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні»


Розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 11.02.2016 №33 "Про затвердження Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови у Київській області, на 2016 рік"

Наказ департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 04 березня 2016 року №55 «Про реалізацію Плану заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови»


Сайт з підготовки до ДПА з іноземних мов:http://www.dpa2016.com.ua/

Вебінарі від видавництва «Macmillan»

Усі попередні міжнародні вебінари та ті, що були проведені спеціально для України, Ви можете переглянути в архіві на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”, далі “Архів”.

Дивіться вебінари видавництва на You Tube MacmillanUkrainewww.youtube.com/channel/UCpdCILDU8rKTZpt630uOKxg

Слідкуйте за новинами видавництва на сайті: www.macmillanukraine.com

та на сторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine


Участь в навчальному тренінгу для вчителів англійської мови, які працюватимуть в літніх мовних табора

Для ознайомлення з методикою організації дозвілля в умовах мовного табору, можливими формами роботи в ньому 26-27 квітня в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за участі волонтерів Корпусу Миру США в Україні Нетелі Ханлет та Діни Вуд відбувся навчальний тренінг для вчителів англійської мови, участь в якому взяла Савчук Т.В., вчитель Гоголівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор АкадеміїОсадчий І.Г., який розповів про результати тісної співпраці з Посольством США в цьому напрямі. Нещодавно відділ преси, освіти та культури Посольства США (PAS), який керує програмами культурного та освітнього обмінів, за особистого сприяння аташе з питань викладання англійської мовиКевіна Маккоя, надав Академіїнавчально-методичні комплекси «Activate: Games for Learning American English»для організації змістовного дозвілля школярів під час літніх канікул. Ці методичні комплекси ректор академії передав представникам районів і міст області – учасникам тренінгу, і вони потраплять у кожний регіон Київщини, де буде організовано літній мовний табір.


ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ


Майстер-клас для вчителів англійської мови «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в роботі вчителя англійської мови»

В Русанівському НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ» 24 лютого 2016 року відбувся майстер-клас для вчителів англійської мови. Вчитель англійської мови Саса К.М.презентувала для вчителів англійської мови району сучасний урок у 5 класі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій на тему «Погода. Пори року». Вчитель систематично використовує ІКТ технології в практиці викладання англійської мови шляхом використання відеоматеріалів, презентацій. Сучасні технології навчання дають змогу зацікавити учнів, підвищити ефективність навчально-виховного процесу.


Великодимерський СЗО НВК: районний освітній захід з англійської мови

22 лютого о 12:00 на базі Великодимерського СЗО НВК відбувся районний освітній захід, у якому взяли участь 25 учителів англійської мови району та методист відділу освіти Броварської РДА Герасименко С. М.

Семінар провела Світлана Сорочинська, головний методист Міжнародного освітньо-методичного центруPEARSON-DINTERNAL

Детальніше про семінар

Кiлькiсть переглядiв: 149